O nas

Biuro Rachunkowe Spectrum zajmuje się pełną obsługą procesów biznesowych z zakresu podatków, księgowości, kadr i płac. Jesteśmy firmą posiadającą profesjonalną wiedzę, którą potwierdza Certyfikat Ministra Finansów. Staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów, a jednocześnie wychodzić z inicjatywą pozytywnych zmian, tak aby klient uzyskał maksymalną satysfakcję z prowadzenia biznesu. Doradzając naszym Klientom, dążymy do tworzenia i wspierania ich gospodarczych sukcesów.

Obsługujemy przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie powiatu pszczyńskiego, a także miast Bielsko-Biała, Czechowice – Dziedzice, Tychy, Żory i Mikołów. Współpracujemy z małymi i średnimi firmami, spółkami o zróżnicowanej osobowości prawnej oraz osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą.

Wykres wzrostu przychodów

Dlaczego my?

  • indywidualne podejście - każdy biznes wyróżnia się swoją specyfiką. Starając się sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców zapewniamy indywidualne podejście, tak aby wspólnie osiągnąć rynkowy sukces.
  • niskie ceny – miesięczne ceny prowadzenia ksiąg rachunkowych zaczynają się od 500 zł w przypadku pełnej księgowości, od 100 zł w przypadku podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz od 75 zł w przypadku ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Ceny są uzależnione m. in. od ilości dokumentów, rodzaju obowiązków związanych z rozliczeniami VAT, ilości pracowników.
UWAGA! Zapraszamy na spotkanie z właścicielem naszego biura rachunkowego, który po przeanalizowaniu pracochłonności może zaproponować Twojej firmie jeszcze niższe ceny naszych usług!
  • wszechstronna wiedza potwierdzona przez Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • pomoc i doradztwo na każdym etapie współpracy,
  • odbiór dokumentów prosto z siedziby Państwa firmy, dokumenty można również przekazywać drogą pocztową,
  • elastyczny czas pracy i spotkań z Klientami.

Nowoczesny sejf

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Mamy nadzieję, że na naszej witrynie znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat naszej firmy i oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie obsługi księgowej podmiotów gospodarczych. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, bądź też mailowy.

Zapraszamy do współpracy!